تسهیلات‌مسکن‌اجتماعی بامعرفی وزارت‌رفاه

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر که اعطای تسهیلات مسکن اجتماعی در دولت با معرفی وزارت رفاه امکانپذیر خواهد بود، گفت: این تسهیلات در قالب بسته‌های حمایتی به دهک‌های پایین جامعه پرداخت خواهد شد.

علی ربیعی که در خصوص تسهیلات مسکن اجتماعی پرسید، گفت: جزئیات بزودی اعلام می‌شود، در عین حال این تسهیلات در قالب بسته‌های حمایتی به دهک‌های پایین جامعه ارائه خواهد شد.

وی افزود:‌ این تسهیلات با معرفی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به وزارت راه و شهرسازی به دهک‌های هدف جامعه پرداخت می‌شود. علاوه بر این برای بخشی از جامعه هدف از ظرفیت‌های تعاونی‌های تخصصی مسکن بهره‌مند خواهیم شد.

وزیر تعاون همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که وزارت تعاون چه اقداماتی برای واگذاری امور به مردم از طریق بخش تعاون انجام داده است، گفت: در این خصوص برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم که به زودی عملیاتی خواهد شد.

وی با بیان اینکه واگذاری امور به مردم قطعاً از طریق بخش تعاونی اقتصاد موفق خواهد بود، گفت: از برنامه‌ریزی تا اجرای این طرح مهم از بخش تعاون استفاده خواهد شد.

ربیعی همچنین از واگذاری بخش زیادی از امور مربوط به توسعه بخش تعاونی به اتاق تعاون ایران خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس،‌ ربیعی پیش از این درباره اولویت‌های وزارتخانه در سال 94 گفته بود: در سال 94 دو طرح بزرگ را دنبال خواهیم کرد که رونمایی از طرح مسکن اجتماعی از جمله آنها است.

وی در  خصوص اجرای  برنامه های راهبردی  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه تعاون نیز تأکید کرده بود: به منظور  توسعه کشور از طریق بخش تعاون مستلزم نگاهی نو به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بخش تعاونی و اتخاذ روش‌های نوگرایانه برای استفاده از این شبکه عظیم اقتصادی-اجتماعی کشور در مسیر ساماندهی بسیاری از معضلات کشور به‌خصوص در حوزه ایجاد اشتغال و سیاست‌گذاری‌های اجتماعی هستیم؛ بر همین اساس دستیابی به این اهداف از طریق هفت راهبرد اساسی که در غالب طرح تحول بخش تعاونی تدوین می‌شود.

مشاور املاک ارس ::

سرمایه گذاری ,

خرید ,

فروش ,

اجاره ,

رهن

مشارکت

قیمت زمین

قیمت ملک

مشاور املاک ارس وند ,

زمین ,

باغ ,

مغازه ,

ویلا ,

مجتمع تجاری ,

سوئیت ,

هتل آپارتمان ,

ملک ,

منطقه آزاد ارس ,

قیمت باغ

قیمت مغازه

قیمت ویلا

قیمت مجتمع تجاری

قیمت سوئیت

قیمت هتل آپارتما

قیمت زمین جلفا

قیمت مغازه جلفا

قیمت باغ جلفا

قیمت ویلا جلفا

قیمت هتل آپارتمان جلفا

قیمت ملک جلفا

قیمت مجتمع تجاری جلفا

قیمت زمین ارس

قیمت مغازه ارس

قیمت باغ ارس

قیمت ویلا ارس

قیمت هتل آپارتمان ارس

قیمت ملک ارس

قیمت مجتمع تجاری ارس

خرید و فروش زمین جلفا

خرید و فرش باغ جلفا

خرید و فروش مغازه جلفا

خرید و فروش ویلا جلفا

خرید و فروش ملک جلفا

خرید و فروش سوئیت جلفا

خرید و فروش زمین ارس

خرید و فرش باغ ارس

خرید و فروش مغازه ارس

خرید و فروش ویلا ارس

خرید و فروش ملک ارس

خرید و فروش سوئیت ارس

در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام املاک ارسوند