رونمایی از طرح جایگزین مسکن مهر

وزیر کار با اعلام اینکه در طرح جایگزین مسکن مهر، بخشی از کار به تعاونی ها واگذار می شود، گفت: اشتغال بزرگ در بنگاه های کوچک؛ برای مقابله با بیکاری و اشتغال زایی دنبال می شود.

علی ربیعی با اعلام اینکه شعار وزارت تعاون، کار و رفاه در سال جاری با تعاون کار ایجاد می‌کنیم تا به رفاه برسیم است از گفتگوهای اجتماعی پیرامون تعاون سخن گفت و افزود: در حوزه مسکن، طرح جایگزین مسکن مهر به زودی رونمایی خواهد شد.

وزیر کار گفت: این طرح حمایتی که با همکاری این وزارتخانه و وزارت مسکن در حال انجام است حاصل ۸ ماه کار کارشناسی دقیق با حضور اقتصاددانان، جامعه‌شناسان و زمین‌ شناسان است که معضل مسکن قشر مستضعف را برطرف خواهد کرد.

ربیعی با اشاره به اجرای موفق طرح امنیت غذایی در کشور خاطر نشان کرد: کارهایی مانند این طرح که عقبه کارشناسی دارد موفق می شود و ما در این راستا باید کارهای بزرگ را برای خود هدفگذاری کنیم و به سمت آن جلو برویم، حتی اگر دیده نشویم.

وی با اشاره به طرح تکاپو و اقدامات انجام شده در راستای ایجاد اشتغال گفت: بحث اشتغال بزرگ در بنگاه‌ های کوچک و متوسط را دنبال می‌کنیم که خوشبختانه مقام معظم رهبری هم در صحبت‌ ها‌یشان به بنگاه‌ های کوچک اشاره داشتند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، وزیر کار افزود: یکی از بهترین راه های رفع مسئله رفع فقر و محرومیت تعاون است. رفع فقر و محرومیت در جامعه باید در قالب تعاون هدفگذاری شود؛ بنابراین به جای سرمایه‌ گذاری‌ های بزرگ باید از مشارکت عمومی جامعه توسط تعاونی‌ ها بهره‌مند شد.

ربیعی ادامه داد: در بحث مسکن حمایتی بخشی را به تعاونی‌ ها اختصاص خواهیم داد و از این ظرفیت قطعا استفاده می‌کنیم. علاوه بر این، صندوق‌ های مسکن در قالب تعاونی‌ ها نیز پیگیری می‌ شود.

وی با تاکید بر اینکه باید اشکال جدیدی از تعاونی‌ ها را رونمایی کنیم افزود: در کنار این مسئله با تعاونی‌ های منطقه‌ ای و بین‌ المللی تعامل ایجاد شود و به نوعی مرکز مطالعات منطقه‌ ای تعاون در ایران پایه‌ گذاری شود.

مشاور املاک ارس ::

سرمایه گذاری ,

خرید ,

فروش ,

اجاره ,

رهن

مشارکت

قیمت زمین

قیمت ملک

مشاور املاک ارس وند ,

زمین ,

باغ ,

مغازه ,

ویلا ,

مجتمع تجاری ,

سوئیت ,

هتل آپارتمان ,

ملک ,

منطقه آزاد ارس ,

قیمت باغ

قیمت مغازه

قیمت ویلا

قیمت مجتمع تجاری

قیمت سوئیت

قیمت هتل آپارتما

قیمت زمین جلفا

قیمت مغازه جلفا

قیمت باغ جلفا

قیمت ویلا جلفا

قیمت هتل آپارتمان جلفا

قیمت ملک جلفا

قیمت مجتمع تجاری جلفا

قیمت زمین ارس

قیمت مغازه ارس

قیمت باغ ارس

قیمت ویلا ارس

قیمت هتل آپارتمان ارس

قیمت ملک ارس

قیمت مجتمع تجاری ارس

خرید و فروش زمین جلفا

خرید و فرش باغ جلفا

خرید و فروش مغازه جلفا

خرید و فروش ویلا جلفا

خرید و فروش ملک جلفا

خرید و فروش سوئیت جلفا

خرید و فروش زمین ارس

خرید و فرش باغ ارس

خرید و فروش مغازه ارس

خرید و فروش ویلا ارس

خرید و فروش ملک ارس

خرید و فروش سوئیت ارس

در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام املاک ارسوند